CATERING


Na zahrádce, ve velkém sále s boxy, i nahoře ve výčepu – v každém z těchto prostorů vám s radostí připravíme akci na míru. Využít můžete také jakoukoli jinou z našich restaurací rodinné sítě Ventura Group.

ČESKÝ CATERING *

Provozujeme také Český catering. Udělejte trvalý dojem na své zaměstnance i obchodní partnery. Nic neřekne vašim zaměstnancům děkuji tak, jako delikatesy z grilu
nebo křupavá pizza z pece. I takové pohoštění umíme zajistit. Pro klienty ze zahraničí můžeme připravit občerstvení inspirované asijskou, jihoevropskou nebo jinou světovou kuchyní.

POHOŠTĚNÍ NA MÍRU*

Uspořádáme svatební hostinu, ve které vám jídlelníček sestavíme tak, aby ladil s tématem svatby.  Umíme připravit piknikové menu, rodinné oslavy a promoce, vernisáže a tiskové konference. Přijďte za námi s čímkoli, vymyslíme to za vás. 

PŘIJEDEME KAMKOLI*

Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu akce. V inventáři máme moderní nádobí, dřevěné vintage stoly i plechové a dřevěné sudy. Přijedeme kamkoli. Na louku, statek, zahradu i zámek. Nepotřebujeme vodu ani elektřinu. Dovezeme si všechno včetně mobilní kuchyně, výčepu, grilu, přenosného ohniště nebo mobilní pece na pizzu.

ZAJISTÍME CATERING NA VAŠÍ AKCI
Nabídka catering >
Ventura Group

Tento podnik je součástí sítě Ventura Group,
která provozuje hotely a restaurace s chutí, od srdce

© 2015 - 2021 Žebeerková Kozlovna. Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno studiem Up-net Multimedia